İNSAN KAYNAKLARI

DDL Medikal olarak, şirketimizi geleceğe ancak nitelikli çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz. Bu nedenle, kişisel gelişim planlaması temelinde nitelikli ve kaliteli insanı yetiştirmek en çok arzu ettiğimiz şeyler arasındadır. Saptadığımız hedeflere ancak kaliteli insan gücümüzle ulaşabileceğimizi biliyor ve inanıyoruz.

Bu nedenle şirketimizde başarı odaklı ve birbirini destekleyen bir kurum kültürü oluşturarak insan kaynakları sistemlerinin kurulması ve bunun sonucunda da var olan barışçı, huzurlu, güvenli çalışma ortamının geliştirilerek sürdürülmesi insan kaynakları anlayışımızın temelidir.

İnsan kaynakları ve şirket organizasyonumuzu geliştirip, toplam kalite yönetimini şirketimizde bir yaşam biçimine dönüştürmek en önemli hedeflerimizdendir. Bu anlamıyla da şirketimizdeki insan kaynakları departmanı değişimin öncüsü olmalıdırlar.

Bizimle çalışan herkesin öncelikle DDL Medikal ‘in bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını, ve bundan gurur duymasını istiyoruz.

Hazır özgeçmişlerinizi ddl@ddlmedikal.com e-mail adresine de iletebilirsiniz.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünün adını yazın.