DDL Medikal

"Sağlıkla, mutlulukla ve huzurla yaşa"

DDL Medikal, sektöründe on yıla yakın profesyonel ekip tecrübesi ile insan sağlığı için yenilikçi ve uzun vadeli yatırımlarla yeni bir yön çizmek istemesi ile 2017 yılında kuruldu.

İnsan sağlığının en değerli hazine olduğu düşüncesi ve “Sağlık İçin Her Şey” sloganı ile yola çıkan şirketimiz modern sağlık çözümlerini takip etmek ve güvenilir, üstün kalite standartlarına uygun ürünleri kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz kendi markası olan ve her geçen gün yenisi eklenen üstün kalite ve güvenilir ürünlerini yurt içinde kullanıcılarına ulaştırırken, yurtdışına da ihraç etmektedir.

İlgili kurumlar tarafından onaylı, ISO 22000 VE ISO 13485 standartlarına sahip üretim tesisimiz ile sağlık profesyonelleri için de çözüm ortağı olan DDL, yerli ve yabancı firmaların beklentilerine uygun fason üretim, ar-ge çalışması ve iş geliştirme gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

İyi ve üstün standartlara ulaşma arzu ile insana ve doğaya saygılı, etik, sürdürülebilir, bilimsel ve yenilikçi yaklaşımları benimseyerek ülke ekonomisine katkı sağlamak, sektör profesyonellerinin yetişmesine ön ayak olacak istihdamı sağlamak faaliyetlerimizin amacını besleyen motivasyonumuzdur.

ddl medikal slogan

Belgelerimiz

İş Ortaklarımız

Dünya çapında birlikte çalıştığımız markalar