Güvenilir, bilimsel, standartların üzerinde yaklaşımlarla hayatınıza dokunuyoruz…
Sektöründeki  profesyonel ekip tecrübesini, insan sağlığı için yenilikçi ve uzun vadeli yatırımlarla yönlendiren DDL Medikal İlaç şirketi 2017 yılı itibariyle ‘sağlık herşeydir’ sloganıyla yola çıkmıştır.

Yapılan uluslararası anlaşmalarla, kaliteli ve güvenilir ürünleri yurtiçinde kullanıcılara ulaştıran DDL ; kendi markalarıyla ürettiği ürünleri yurtiçinde başarıyla pazarlamanın yanında, yurtdışına da ihraç etmektedir. Sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve çözüm ortaklarıyla istikrarlı bir büyüme gerçekleştiren şirketimiz, istihdam ve katmadeğer yaratacak çalışmalara imza atma arzusundadır.

İnsan sağlığının en değerli hazine olduğu  düşüncesiyle yola çıkan DDL , modern alternatif sağlık çözümlerini takip etmek ve güvenilir kaliteli ürünleri kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığını korumak,yaşam kalitesini yükseltecek kaliteli ürünlerle sektörel hizmet sunmakla birlikte;. Sektörüyle ilgili tüm bilimsel araştırma ve gelişmeleri takip etmek, çalışanlarımızın ve kullanıcılarımızın sağlığını gözeterek, katma değer yaratan bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve dünyadaki tüm paydaşlarımızla işbirliği ve uyum içinde çalışarak, kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak itibarımıza güç katmak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana, topluma ve paydaşlarımıza saygı,doğruluk,güvenilirlik ve kullacı memnuniyetidir.

İŞ ORTAKLARIMIZ