PRP Prof Tubes PRP Kiti

PRP Prof Tubes PRP Kiti

%100 yerli üretim olan prp tüplerimizden her kitte 2 adet bulunur. Her tüp 10ml hacminde olup içerisinde 1ml pıhtılaşma önleyici bulundurur. Tüpler vakumlu olduğu için kan toplamayı kolaylaştırır. İçerisi gama steril olan tüplerimiz kesinlikle ficoll ya da jel barındırmaz. Hemolitik etki göstermez ve bu tüpler ile elde edilen prp güvenle insana enjekte edilebilir. Her iki tüpten 2 şer ml olmak üzere bir kitten 4ml prp elde edilmesi tavsiye edilir.

Enjektörler
Kit içerisinde biri 5ml diğeri 1ml olmak üzere iki adet steril enjektör bulunur. 5ml enjektör prp yi toplamak ve 1ml enjektör hastaya enjeksiyon için kullanılmaktadır.

İğneler
Kit içerisinde bir adet uzun iğne, bir adet 21G ve bir adet 30G olmak üzere 3 adet iğne bulunur.

Kan Toplama Seti
Kit içerisinde iki parçadan oluşan bir flebotomi seti bulunur. Set sayesinde tüplere kan toplamak için ek bir aparat gerekmemektedir.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Ürün Kodu: 20201021-4 Kategori: Etiketler: , , , ,