Joial

JOIAL MDD 93/42/CEE direktifine uygun olarak hazırlanmış ve fermantasyon yöntemi ile elde edilip kimyasal olarak modifiye edilmemiş Hyaluronik asidi 20 mg/mL konsantrasyonlarında içermektedir. Joial 3 mL’lik şırıngalarda transparan, steril, non-pirojenik ve visko-elastik bir çözeltidir. Hyaluronik asit normal insan dokusunda bulunan bir polisakkarittir, özellikle synovial sıvılarda, eklemlerde hem lubrikan hem de darbe emici bir görevi üstlenmektedir. Bir çok kinik çalışma ostoeartrit hastalarında Hyaluronik asidin eklem içine enjekte edilmesi sonucunda ağrıda belirli bir azalma ve hareketlilikte belirgin bir artma olduğunu göstermektedir. Joial sadece enjekte edildiği eklemi etkilemektedir ve sistemik etki göstermez.

Endikasyon

Joial dejeneratif veya mekanik osteoartrite bağlı meydana gelen ağrı ve azalmış mobilite tedavisinde synovial sıvı tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır.

Ürün Görseli

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünün adını yazın.